25 Jun 2021

Generali mi pripomína môj malý poklad

Jozef Olajoš from Generali Poistovna a.s.

Do poisťovne Generali som nastúpil ako zamestnanec v čase keď sa mi narodila moja dcérka, môj malý poklad ktorý mi každý deň pripomína aká dôležitá pre mňa to bola zmena. Zmena v tom že odvtedy som nemal zodpovednosť len za seba ale som zodpovedný aj za dcérku ktorú chcem vychovať tak aby z nej bol raz čestný a pracovitý človek. Ako rastie, bude mať už sedem rokov pripomína mi to aj ako rýchlo beží čas a menia sa veci okolo nás.

K týmto hodnotám som vedený aj v poisťovni Generali kde sa čestne a férovo jedná s klientmi a sú dôležitým partnerom pre samotnú spoločnosť aj jej zamestnancov. Pracujem na likvidácií takže som každý deň v kontakte s klientmi poisťovne Generali.

Momentálne nás čaká veľká zmena na ktorú sa veľmi teším – spojenie českej a slovenskej Generali aby sa vytvorila silná a inšpirujúca spoločnosť v ktorej bude radosť pracovať. Prikladám fotku na ktorej vyjadrujem moju radosť z dcérky a práce ktorá má inšpiruje a baví ma a radosť z toho že sa spoja naše poisťovne. Mám ju aj ako pozadie pracovnej plochy aby mi pri práci pripomínala dcérku aj významnú spoločnosť  v ktorej môžem pracovať.