25 Jun 2021

Generali to dla mnie coś więcej niż praca!

Damian Krawczyk from Generali Towarzystwo Ubezpieczen S.A.

Hej,

chcę z Wami podzielić się moją historią i tym samym docenić wiele pozytywnych chwil i momentów. Generali to miejsce, w którym zrozumiałem, że mogę mieć wpływ. Moja przygoda z Generali zaczęła się na początku studiów. Zaraz po szkole średniej zaaplikowałem do Generali. Gdy przyszedłem na rozmowę rekrutacyjną, okazało się, że będzie ją prowadził Tomek Anuszkiewicz – osoba, którą skojarzyłem z mojej uczelni na której w tamtym momencie studiowałem. Byłem pozytywnie zaskoczony, a jeszcze gdy otrzymałem propozycję pracy.

Z natury jestem otwarty, pozytywnie nastawiony do ludzi, uwielbiam mieć kontakt z innymi, rozmawiać, śmiać się, pomagać i wspierać. Idealnie więc odnalazłem się w Zespole Service Desk. Choć początkowo nie byłem nauczony pracy biurowej i wiele rzeczy było dla mnie nowych, z każdym dniem, popełnionym błędem, drobnymi i większym sukcesem uczyłem się. Po kilku latach śmiało mogę powiedzieć, że Generali to dla mnie coś więcej niż praca. Mogę robić to co lubię i mam tutaj wiele super koleżanek i kolegów. W tym miejscu poznałem też swojego przyjaciela Janka.

Niezwykle cieszę się, że na swojej drodze spotkałem też Sylwię Olejniczak – moją szefową, z poprzedniego Zespołu. Śmiało mogę powiedzieć, że Sylwia odmieniła moje życie. Otworzyła mi głowę na wiele spraw, pokazała, że jak wierzę w siebie i mam pomysł na siebie – mogę wszystko! Dzięki niej nauczyłem się tego, że wiele ode mnie zależy, że jak sobie coś postanowię, to nie ma żadnych ograniczeń, że zmianę najlepiej zacząć od siebie. I choć zdarzają się trudne, wymagające sytuacje, to warto na nie pozytywnie reagować. Jestem Sylwii mega wdzięczny za każde słowo i wskazówkę – dzięki niej mogę nadal się rozwijać – choć już w zupełnie innym Zespole.

Od kilku miesięcy zacząłem swoją przygodę z programowaniem. W Zespole Michała Kuczkowskiego nie tylko zostałem ciepło przyjęty, ale też doskonale się odnalazłem w nowym dla siebie miejscu. Jestem pewien, że wiele będę mógł się tutaj nauczyć. Generali to moje miejsce! Z rodzinną atmosferą, fajnym klimatem, dobrą energią, miejsce w którym współpracując z innymi mogę bawić pracą.

Generali jest ważnym miejscem w moim życiu. Cieszę się, że tu jestem!

Damian