25 Jun 2021

True friendship never ends

Zuzana Rybová from a.s.Generali Ceska pojistovna

Ve skupině Generali pracuji téměř 7 let, a kdybych měla vybrat svůj nejúspěšnější den v práci, bylo by to obtížné rozhodování. Každý den je pro mne novou výzvou a je něčím speciální. Chci se s Vámi však touto cestou podělit o ten, který pro mne byl v poslední době mimořádným.

Když jsem plná obav zasedala na střední škole do lavice, ještě jsem netušila, že je v této třídě osoba, se kterou budu mít v budoucnu tolik společného. Lucka je upovídanou extrovertkou a je tím pádem mým přesným opakem. Brzy jsme se však staly blízkými kamarádkami, protože je to pravdomluvný člověk, na kterého je spolehnutí a má srdce na tom správném místě. Po střední škole jsem nastoupila do práce k telefonnímu operátorovi, a vzhledem k tomu, že Lucka stále zvažovala, kde se bude chtít realizovat, doporučila jsem jí, aby šla pracovat pro stejného zaměstnavatele. Společně jsme v této firmě pracovaly zhruba 3 roky, ale poté jsem začala cítit, že telekomunikace nejsou obor, ve kterém se chci dále rozvíjet. Úspěšně jsem se zúčastnila výběrového řízení v Generali pojišťovně a své nadšení sdílela s Luckou. I ona brzy změnila zaměstnavatele a vydala se stejnou profesní cestou.

Po dvou letech ve skupině Generali jsem se dostala do týmu metodiky, což mi umožňuje podílet se na profesním rozvoji operátorů na Call centrum. Svojí svědomitostí, pílí a pečlivostí si nedávno i Lucka zasloužila den, v rámci kterého se rozhodovalo o jejím kariérním postupu. Hodnotili jsme s kolegy e-maily, které odeslala našim klientům, a bavili se o tom, jaké aktivity vykonává nad rámec své standardní pracovní náplně, které vedou k poskytování toho nejkvalitnějšího servisu našim klientům. S kolegy jsme se shodli, že si povýšení zaslouží. Byla jsem moc ráda, že jsem se mohla této události zúčastnit a být mezi prvními, kdo jí pak mohl gratulovat k jejímu úspěchu. Tento den pro ni byl nejenom finanční motivací, ale i důkazem, že pro naše klienty odvádí tu nejlepší práci. Já jsem cítila velkou radost a smysluplnost své práce.

Jsem šťastná, když mohu i ostatním kolegům pomáhat v jejich kariérní cestě a že mi toto můj zaměstnavatel umožňuje. Každý den je pro ne novou výzvu, neustále se učím a rozvíjím. Věřím, že i Vy to máte stejně!

Přeji Vám v této době především pevné zdraví, a dále to, abyste byli v osobním životě obklopeni tak skvělými přáteli, jako jsem já. Je úžasné je potkávat i v práci a sdílet s nimi naše vize, hodnoty a pracovní cestu.